Felvételi tájékoztató 2022/2023-es tanévre

Ezen a lapon a beiskolázással, a felvételi anyagával, a felvételi időpontjaival, a pontszámok számításának módjával és az egyes tagozatokra felvett tanulók névsoraival kapcsolatban kaphat információkat.

Az oldal tartalma, a beiskolázási időszak aktualitásainak függvényében bővül, frissül.

Tisztelt Szülők, kedves Hatodikosok és Nyolcadikosok!

Az Egri Dobó István Gimnázium a 2022/2023-as tanévben is várja a diákokat az alábbi tagozatokra:

4 évfolyamos szerkezetben:

Beiskolázási tájékoztató (8. osztályos általános iskolai tanulók számára)

6 évfolyamos szerkezetben:

Beiskolázási tájékoztató (6. osztályos általános iskolai tanulók számára)

Beiskolázási tájékoztatók

Tájékoztató prospektusainkat keresse gyermeke iskolájában és az Egri Dobó István Gimnázium portáján!

Beiskolázási tájékoztató a szülőknek online formában. Tagozatainkat bemutató videóink 2021. november elejétől megtekinthetők az iskola honlapján.

Beiskolázási tájékoztató a diákoknak online formában. Kisfilmjeink 2021. november elejétől megtekinthetők az iskola honlapján és a közösségi médián keresztül.

Kérjük, hogy válasszon az alábbi menükből!

6. osztályosok számára

8. osztályosok számára

Beiskolázási tájékoztató

A 6 évfolyamos szerkezet osztálya:

Segédanyagok a felkészüléshez:

Minta feladatsorok:

Beiskolázási tájékoztató

Beiskolázási tájékoztató (rövid)

A 4 évfolyamos szerkezet osztályai:

Segédanyagok a felkészüléshez:

Minta feladatsorok:

Bemutatkozó videók

Tisztelt Szülők, kedves Hatodikosok és Nyolcadikosok!

Iskolánkat bemutató kisfilmjeink közül az elsőben betekintést adunk az iskola diákságának mindennapjaiba.

A másodikban az iskolában zajló szakmai munkából szeretnénk ízelítőt adni.

Tagozatainkat, illetve a tagozatokra való jelentkezést bemutató videóink itt tekinthetőek meg:
6 évfolyamos tehetséggondozó gimnáziumi képzés Idegen nyelvi tagozat (angol-német/olasz) Biológia tagozat
Általános tagozat Reáltagozat (matematika-fizika/informatika) Angol-matematika tagozat
Humán tagozat (magyar-történelem

A beiskolázással, felvételivel kapcsolatos további részletes információt, segédanyagokat a beiskolázási oldalunkon kaphatnak.