Nemzetközi projektek

Cambridge 2014

Horvátország 2014

Spanyolországi út

Iskolánkból  Csontosné Mészáros Katalin, Bárdos Ilona Kinga és Zagyváné Szűcs Ida a spanyolországi Puebla de Sanabria város középiskoláját látogatták meg 2013. november 4-től 8-ig.  A látogatás apropója, hogy a gimnázium hét partnerintézményével együtt Comenius Iskolai együttműködések program keretén belül projektindító találkozót tartottak.  A projekt címe Different cultures one Europe.  A pályázat keretén belül az Európai Bizottság 24 mobilitást tesz lehetővé számunkra, melyet 20 000 Euróval támogat. A program koordinátora a spanyol  IES Valverde de Lucerna középiskola. A spanyolországi találkozón a személyes bemutatkozáson túl megbeszéltük a két éves program részleteit, valamint betekintést nyerhettünk a vendéglátó intézmény életébe.  Kulturális programok és nagy étkezések szélesítették a spanyol vendégszeretetről kialakított képünket.

Az élmények képekben

Prezentáció