Imola

Sziasztok! Hegyes-Horváth Imola vagyok. 17 éve születtem Békéscsabán, és most itt vagyok végzős a Dobóban.

Kb. 3 éve kezdett el érdekelni a fotózás. Először csak telefonnal próbáltam ügyeskedni, aztán születésnapomra kaptam egy komolyabb gépet. Azóta rengeteget tanultam, és igyekszem elsajátítani a fotózás minden fortélyát. Sokat jelent az, hogy jó visszajelzéseket kapok. Kértek már meg tábori fotózásra, esküvői fotózásra, és készítettem képeket egy zenekarról is az új lemezükhöz.

Kedvenc témám az emberek és portrék, ugyanakkor nagyon szeretek tájképeket is fotózni. Lehetséges, hogy tanulmányaimat is ebben az irányban folytatom majd.

Célom, hogy saját stílust alakítsak ki, és hogy a képeimen keresztül tudjam közvetíteni az érzéseim mások felé.