Az online verseny 1. fordulója:

Téma: bemutatókészítés

Leírás: Kedves Versenyzők! Az első forduló feladata egy bemutató elkészítése lesz. Az iskolánk éppen 100 éve vette fel a Dobó István nevet.  A feladat erre az évfordulóra épül. A bemutató stílusa, színezése, elrendezése egyéni kreativitást tükrözzön, de teljesen Rád van bízva! A megvalósításnak azonban vannak feltételei, amit pontozni fogok, ezért kérlek, figyelj oda minden instrukcióra!

Feltételek:

- A bemutató minimum 5 diából, és maximum 10 diából áll.

- Az első dián szerepeljen a neved, és a név mellett egy menürendszer legyen, amiben az egyes szintek hiperhivatkozásként működjenek, amik a megfelelő diákra ugranak.

- A dia szövege a mellékelt szövegből legyen kivonatolva. (Egyébként ez a történeti leírás az iskola honlapján is megtalálható)

- Minden további dián legyen egy gomb, amivel vissza lehet ugrani a kezdő diára

- Minden dián legyen oldalszám

- A felhasználható képek a Dobó Gimnáziumról legyenek, a használt képek száma tetszőleges.

- Minden dia legyen animálva

- Minden dia között legyen áttűnés

Pontozás

A pontozás a következő részekből tevődik össze

- tartalom megfelelő kivonatolása

- a diák formai gazdasága

- a feltételek teljesülése

- a dia esztétikája

Sok sikert!

A határidőt tartsd be, az elméleti kérdéseknek is kell időt hagyni!

Fazekasné Vincze Henrietta